Trendyol Blogunda Modayı Paylasıyor

| 30 Ekim 2013 | 0 Comments

Takipcileri için oluşturdukları bloglarında moda üzerine son trendleri paylaşan Trendyol, firma blogundan daha ziyadesiyle gündemi ve modayı takip etmek isteyenler için paylaşımlar yapıyor. Merak edilen Trendyol’un firma kanadındaki gelişmeler pek fazla bloglarında bahsedilmediği br gercek. Aynı zamanda web sayfalarındaki gelişmelerdende bloglarında bahsedilmiyor. Moda üzerine paylaşımlar Trendyol’un blogunun ana konusu durumunda.

trendyol-logoZiyaret :Trendyol.com Blog bağlantısını kullanarak Trendyol’a ait blogu ziyaret edebilirsiniz.

Trendyol blog alt yapısı olaran WordPress‘i tercih eden firmalardan. Temaları kendi tasarımları gibi duruyor ve web sayfaları ile entegre çalışıyor. Bloglarında çok fazla ilham verici bir yanı bulunmasada fikir araştırması yapan arkadaşlar için ziyaret edilebilir diye düşündüm. Çünkü; Trendyol bloglarında Moda’yı güncel olarak takipcilerine aktarıyor. Bir şekilde modanın seyrine ciddi katkıları var.

Bloglarında yer alan İstanbul Moda Haftası ile ilgili paylaşımlara örnek bir çok paylaşımda mevcut. Modayla alakalı sıcak haberlerde Trendyol’un blog sayfasında yer alıyor. Anket ve benzeri küçük bir kaç interaktif özellikte bloglarında mevcut.

Bağlı Kategorisi: Blog Tanıtımları

Wptr Editörü ()

2005 yılından bu yanadır Wptr.net üzerinde tema, eklenti ve haber paylaşımı yapıyorum. Bana ulaşmak için iletişim kısımını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.