RSSBlog Dünyasında Hayat

Türk SEM, SEO Çalışmalarını Blog Sayfasında Paylaşıyor

Türk SEM, SEO Çalışmalarını Blog Sayfasında Paylaşıyor

| 15 Eylül 2022 | 0 Comments

Türkiye’nin ilk dijital reklam ajanslarından Türk SEM, web sayfası altyapısıda WordPress temelli. Kendi web sayfalarında Google ve Teknoloji alanında gelişmelerle ilgili makaleler paylaşıyor. Türk SEM Blog sayfasından ilgili blog içeriklerine ulaşmak mümkün.

Blog sayfalarında SEM Nedir? gibi içeriklerle SEO ve SEM ile ilgili bilgileri okuyucularıyla paylaşıyor. Aynı zamanda İlham Verici Konular kısmında müşterileriyle ilgili “İlham Al, Başar” hikayelerini kaleme almaktalar.

Türk SEM, başarmak için yola çıkan ve 2022 yılı itibariyle 21 yıllık deneyimi, %99 başarı oranına sahip yaptığı işi tamamen ciddiyete atan önemli bir firma. Şimdi SEO konusunda önemli çalışmalarıda mevcut. Referansları kısmından daha önceki çalışmaları ve neler yaptıklarına ulaşılabilir.

SEO

Tek handikap Türk SEM kanadında çalışma başvurularının sadece %5‘ini kabul etmekteler. Zor sektörler ve başarılı firmalarla çalışmayı ana prensipleri olarak belirlemişler.

Trendyol Blogunda Modayı Paylasıyor

Trendyol Blogunda Modayı Paylasıyor

| 30 Ekim 2013 | 0 Comments

Takipcileri için oluşturdukları bloglarında moda üzerine son trendleri paylaşan Trendyol, firma blogundan daha ziyadesiyle gündemi ve modayı takip etmek isteyenler için paylaşımlar yapıyor. Merak edilen Trendyol’un firma kanadındaki gelişmeler pek fazla bloglarında bahsedilmediği br gercek. Aynı zamanda web sayfalarındaki gelişmelerdende bloglarında bahsedilmiyor. Moda üzerine paylaşımlar Trendyol’un blogunun ana konusu durumunda.

Okumaya Devam Et

Gittigidiyor Son Sürat Blogluyor

Gittigidiyor Son Sürat Blogluyor

| 29 Ekim 2013 | 1 Comment

Alışveriş denince akla ilk gelen markalardan olan Gitti Gidiyor, firmaları hakkında bilgi almak isteyenler için blog sayfasında duyurular ve bilgilendirmeler içeren yazılar yazmaya devam ediyor. WordPress alt yapısında kendi temalarını oluşturarak başladıkları yolculuklarına Gittigidiyor blog sayfasında devam ediyorlar.

Okumaya Devam Et

ODTÜ Blog İle Öğrenciler Bloglanıyor

ODTÜ Blog İle Öğrenciler Bloglanıyor

| 29 Ekim 2013 | 1 Comment

Türkiye’de hala bir çok üniversite kendi fakültelerine İnternet hizmeti vermekte sorunluyken ODTÜ‘den benzersiz bir çalışma. Öğrencileri ve Öğretim Elemanları için önemli çalışmaya imza atmış. WordPress MU alt yapısını kullanarak ücretsiz blog hizmeti vermeye başlamış. Şu an 1827 blogla hizmetlerine devam ediyor.

Okumaya Devam Et

Buse Terim – Moda Blog

Buse Terim – Moda Blog

| 29 Ekim 2013 | 0 Comments

Moda blogları arasında en fazla tanınırlığa ulaşan bloglardan biriside Buse Terim tarafından kale alınan buseterim.com.tr blogudur. Daha önceleri Blogger’da bulunan blogunu yakın zamanda kenti host ve domainine taşıyan Buse Terim, aynı yeniliği kendi blogunun içerisinde gerçekeleştiremedi. Moda konusunda yapmış olduğu web günlüğü tasarım olarakta çok fazla kullanışlı gibi durmuyor.

Okumaya Devam Et